Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

SPOTKANIE ZE STUDENTAMI WYDZIAŁU LEŚNEGO

17 listopada 2016 roku gościliśmy studentów Wydziału Leśnego  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W zajęciach „Jesień w lesie” uczestniczyli uczniowie klas: 4a,5a,5b,6a,6b.

Dzieci poznały mieszkańców lasów, ich zwyczaje i środowisko, w którym żyją. Zajęcia pozwoliły zrozumieć potrzebę ochrony naturalnego środowiska i szanowania prawa do życia roślin i zwierząt w lesie.

Dowiedzieliśmy się czym poroże różni się od rogów; jakie szkodniki zagrażają drzewom;czym żywi się wiewiórka oraz jak obliczamy wiek drzewa.

Jesteśmy wdzięczni za bardzo ciekawe spotkanie i liczymy na dalszą współpracę.

Joanna Biegańska

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.