Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

SPOTKANIE ZE STUDENTAMI WYDZIAŁU LEŚNEGO

17 listopada 2016 roku gościliśmy studentów Wydziału Leśnego  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W zajęciach „Jesień w lesie” uczestniczyli uczniowie klas: 4a,5a,5b,6a,6b.

Dzieci poznały mieszkańców lasów, ich zwyczaje i środowisko, w którym żyją. Zajęcia pozwoliły zrozumieć potrzebę ochrony naturalnego środowiska i szanowania prawa do życia roślin i zwierząt w lesie.

Dowiedzieliśmy się czym poroże różni się od rogów; jakie szkodniki zagrażają drzewom;czym żywi się wiewiórka oraz jak obliczamy wiek drzewa.

Jesteśmy wdzięczni za bardzo ciekawe spotkanie i liczymy na dalszą współpracę.

                                                                                 Joanna Biegańska

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.