Sprawozdanie z konkursu kaligrafii

Kolejna edycja Szkolnego Konkursu Kaligrafii dla klas 1-3 już za nami.

Podobnie jak w ubiegłym roku uczestnicy niezwykle starannie, a wręcz

po mistrzowsku przepisywali  zaproponowany dla każdego poziomu tekst o wiośnie.

Wybór mistrzowskiej pracy był niezwykle trudny ponieważ wszystkie dzieci

biorące udział bardzo się starały aby to ich praca została zauważona i wyróżniona.

Ostatecznie  tytuł Mistrza Kaligrafii w roku szkolnym 2016/2017 przypadł:

• na poziomie klasy 1    MARYSI   BILSKIEJ             z klasy 1a
  • na poziomie klasy 2  AMELCE KOPIJ                      z klasy 2c
  • na poziomie klasy 3  JULCE  KABAT                       z klasy 3c

Laureatki otrzymały dyplomy i upominki, a pozostali uczestnicy pamiątkowe

dyplomy za udział w konkursie.

Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do pięknego pisania, bo…… każdy może

zostać Mistrzem Kaligrafii

Justyna Żukowska   Dorota Pietrzyk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.