Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Sprzątanie Świata 2019 pod hasłem „Nie śmiecimy-sprzątamy-zmieniamy” (20.09.2019)

Kolejny już raz uczniowie i nauczyciele naszej szkoły przyczynili się do ratowania planety; włączyli się  bowiem w akcję „Sprzątania świata”.

Do pracy zgłosili się Młodsi i Starsi, którzy wcześniej wyposażeni zostali w kolorowe rękawice i duże worki na odpady. Całą akcję potraktowaliśmy  nie tylko jako pracę, ale również jako zabawę na świeżym powietrzu. Nasze worki zapełniły się dziurawymi parasolkami, elementami ubrań damskich, obuwiem,  butelkami, słoikami, a nawet częściami zamiennymi samochodów osobowych.

Podczas akcji porządkowych uczniowie jednej z klas znaleźli rannego gołębia, którym zaopiekowali się pracownicy Ptasiego Azylu przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Przy okazji porządków pomogliśmy naszym braciom mniejszym!

Wszyscy uczestnicy akcji solidnie wykonali swoje zadanie, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, że w czystym środowisku żyje się lepiej; można żyć, bawić się i podziwiać piękno przyrody.

To właśnie jej należy się szacunek i odpowiednie traktowanie, aby długo nam służyła i cieszyła nasze oczy.

Wszystkim pięknie dziękujemy za zaangażowanie, wysiłek i wspólną pracę w szczytnym celu.

Joanna Biegańska

Dorota Pietrzyk