Sukcesy naszych uczniów

Z przyjemnością informujemy, że uczennice klasy 7a: Weronika Hoff oraz Aleksandra Marcinek, zajęły równorzędnie 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego.

Viktorija Harchenko, uczennica klasy 8b zajęła 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego, tym samym zakwalifikowała się do Konkursu Wojewódzkiego.

Mateusz Stałanowski, uczeń klasy 8b po eliminacjach rejonowych zakwalifikował się do stopnia wojewódzkiego konkursu matematycznego.

Gratulujemy!