Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Świąteczna zbiórka słodyczy

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników szkoły, uczniów i rodziców do włączenia się w świąteczną zbiórkę słodyczy dla wychowanków zaprzyjaźnionego z naszą szkołą Domu Dziecka nr 2 w Poznaniu.

Katarzyna Maciejewska i Anna Szymczak