UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

W DNIACH 24-28.06 W NASZEJ SZKOLE ORGANIZUJEMY PÓŁKOLONIE DLA UCZNIÓW Z KLAS I-III. ODPŁATNOŚĆ WYNOSI 100 ZŁ OD DZIECKA. RESZTĘ KWOTY DOPŁACA WYDZIAŁ OŚWIATY. WAŻNYM JEST FAKT, ŻE DZIECKO MOŻE BYĆ UCZNIEM INNEJ PLACÓWKI MIESZCZĄCEJ SIĘ NA TERENIE POZNANIA, RODZICE MUSZĄ PŁATNIKAMI PODATKU W MIEŚCIE POZNAŃ. DODATKOWE INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ W SEKRETARIACIE SZKOŁY.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Świąteczna zbiórka słodyczy

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników szkoły, uczniów i rodziców do włączenia się w świąteczną zbiórkę słodyczy dla wychowanków zaprzyjaźnionego z naszą szkołą Domu Dziecka nr 2 w Poznaniu.

Katarzyna Maciejewska i Anna Szymczak