W czwartek 25 kwietnia zajęcia są odwołane z powodu akcji strajkowej. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla niewielkiej grupy dzieci w godz. 7.30 - 11.00.

PODZIĘKOWANIE
My - nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 80 w Poznaniu - serdecznie dziękujemy Rodzicom naszych uczniów, którzy okazują nam zrozumienie i wsparcie w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach. Przede wszystkim za dobre i mądre słowa, które podtrzymują nas na duchu.

Świąteczna zbiórka słodyczy

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników szkoły, uczniów i rodziców do włączenia się w świąteczną zbiórkę słodyczy dla wychowanków zaprzyjaźnionego z naszą szkołą Domu Dziecka nr 2 w Poznaniu.

Codziennie, od poniedziałku 1 kwietnia do piątku 5 kwietnia, będzie można podzielić się z naszymi rówieśnikami odrobiną słodyczy: lizakiem, cukierkiem, wafelkiem, ciasteczkiem, czekoladką… Każdego dnia wolontariusze wraz z dziećmi z kółka biblijnego będą zbierać słodycze przechodząc w czasie jednej z lekcji od sali do sali lekcyjnej. Liczymy, że wzorem lat ubiegłych uda nam się zebrać słodki kosz obfitości oraz podarować innym uśmiech i radość w czasie zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

 

Katarzyna Maciejewska i Anna Szymczak