SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Świąteczna zbiórka słodyczy - podsumowanie

WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM, RODZICOM I UCZNIOM DZIĘKUJEMY

ZA KAŻDY CUKIEREK, BATONIK, CZEKOLADĘ

I CIASTKO,

ZA KAŻDY GEST ŻYCZLIWOŚCI I OFIARNOŚCI

DLA DZIECI Z POZNAŃSKIEGO DOMU DZIECKA!

Dzięki Wam zebraliśmy między innymi 44 czekolady, 36 batoników, 16 paczek cukierków i żelków, 25 czekoladowych zajączków i jajek, 36 różnej wielkości opakowań ciastek, 2 opakowania owocowych soków.

Wnieśliście wiele radości do serc oraz na twarze dzieci!

 

Katarzyna Maciejewska

Anna Szymczak

wraz z uczniami z wolontariatu oraz kółka biblijnego