UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Świąteczna zbiórka słodyczy - podsumowanie

WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM, RODZICOM I UCZNIOM DZIĘKUJEMY

ZA KAŻDY CUKIEREK, BATONIK, CZEKOLADĘ

I CIASTKO,

ZA KAŻDY GEST ŻYCZLIWOŚCI I OFIARNOŚCI

DLA DZIECI Z POZNAŃSKIEGO DOMU DZIECKA!

Dzięki Wam zebraliśmy między innymi 44 czekolady, 36 batoników, 16 paczek cukierków i żelków, 25 czekoladowych zajączków i jajek, 36 różnej wielkości opakowań ciastek, 2 opakowania owocowych soków.

Wnieśliście wiele radości do serc oraz na twarze dzieci!

Katarzyna Maciejewska

Anna Szymczak

wraz z uczniami z wolontariatu oraz kółka biblijnego