Drodzy Ośmioklasiści !

Przed Wami pierwszy egzamin w życiu,
sprawdzający wiedzę i umiejętności zdobyte
w szkole podstawowej.
Życzymy aby uzyskane wyniki pozwoliły Wam
kontynuować naukę w wymarzonych szkołach,
rozwijać wiedzę i spełniać swoje pasje.

Powodzenia!
Dyrekcja szkoły i nauczyciele.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

W związku z obecną, bardzo trudną i napiętą  sytuacją polityczną w sąsiednich krajach, chcielibyśmy Państwa zapewnić, że nasza Szkoła dokłada wszelkich starań, aby wasze dzieci czuły się w niej bezpiecznie, dobrze i akceptowalnie. Będziemy zapobiegać wszelkim niekorzystnym sytuacjom (konflikty, nietolerancja, dyskryminacja, poniżanie, obrażanie) jakie mogą się pojawić między uczniami, zarówno polskimi jak i z innych krajów. Naszym nadrzędnym celem jest bowiem wspieranie i dobrobyt wszystkich dzieci i nie pozwolimy, żeby jakiekolwiek czynniki zewnętrzne miały negatywny wpływ na relacje w naszej wspólnej szkole. W razie problemów zachęcamy Państwa do kontaktu ze Szkołą, postaramy się w miarę naszych możliwości  wesprzeć pomocą.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 80 w Poznaniu