Szkolny Konkurs Plastyczny

Tuż po feriach uczniowie klas I-III zostali zaproszeni do Szkolnego Konkursu Plastycznego ,,ATRAKCJE NASZEGO MIASTA”.

Wykonali ,,obrazy” wykorzystując różne techniki. Dzieci zaskoczyły nas swoją spostrzegawczością i zdolnościami. Pierwszoklasiści rysowali swoje prace korzystając z ołówków, pisaków i  kolorowych kredek. Drugoklasiści - przedstawiając wybrane miejsca

i osobliwości naszego miasta - połączyli kredkę świecową z akwarelą. Najstarsi uczestnicy wykonali wyklejanki wykorzystując rozmaite materiały.

Obrazy zabytków Poznania  misternie złożone z drobniutko dartych papierów, ciętych tkanin i kuleczek bibułki, rysowane świecową kredką uzupełnioną delikatną, pastelową akwarelą i kolorowe rysunki…  oczarowały jury, które miało bardzo trudne zadanie dokonania oceny i przyznania nagród.

Oto wyniki:

-  w kategorii klas 1-wszych:

I miejsce – Marianna Zaremba   kl.1A

II miejsce – Aniela Linka   kl.1A

III miejsce – Olivia Sołenczew   kl.1B

-     w kategorii klasy 2-giej:

I miejsce – Aleksander Alejski  kl.2A

II miejsce – Julia Siwiak   kl.2A

III miejsce – Marta Kabat   kl.2A

-    w kategorii klas 3-cich:

I miejsce – Wiktoria Pięta   kl.3B

II miejsce – Amelia Nolewajka   kl.3C

III miejsce – Emilia Naszora   kl.3A

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM

I WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU !

Dorota Rydlewska