UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III

Przebieg konkursu:
  • I etap : eliminacje klasowe – nauczyciel uczący typuje 2 uczestników konkursu

i podaje ich nazwiska organizatorom do 26 lutego 2019.

• II etap: eliminacje szkolne, które pozwolą wyłonić  3 finalistów ( jeden uczeń z każdego poziomu)– reprezentantów szkoły do III etapu- Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego w SP 7 (12 marca 2019 r. o godz.13.45)

II etapszkolny odbędzie się 28 lutego 2019r. w auli naszej szkoły na 1 i 2 lekcji (8.00- 9:50)

Regulamin dostępny w zakładce Strefa konkursowa.