UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Turniej piłki ręcznej

Chłopcy z klas 2 i 3 biorą udział w treningach piłki ręcznej „pod ręką i okiem” trenera Jakuba Brzostowskiego - nauczyciela wychowania fizycznego w naszej szkole.
Podczas turniejów organizowanych średnio raz w miesiącu zawodnicy mogą się sprawdzić z kolegami z innych szkół. Pierwszy turniej miał miejsce w październiku.
Tam zawodnicy mieli okazję po raz pierwszy zagrać mecz na dużym boisku. Sprawdzanie optymalnych pozycji na boisku, nauka zasad oraz po prostu ogranie skutkowało wygraniem tylko jednego meczu i zajęciem 3 miejsca w tym turnieju. Ale kiedyś trzeba zacząć.

W listopadzie odbył się drugi turniej. Chłopcy z naszej szkoły pewnie wygrali wszystkie swoje mecze zajmując pierwsze miejsce w turnieju. W klasyfikacji generalnej jesteśmy na drugim miejscu.
Do końca rywalizacji pozostało 5 turniejów. Najbliższy już 20.02.

Jakub Brzostowski
Aktualna tabela: