SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Turniej piłki ręcznej

Chłopcy z klas 2 i 3 biorą udział w treningach piłki ręcznej „pod ręką i okiem” trenera Jakuba Brzostowskiego - nauczyciela wychowania fizycznego w naszej szkole. 
Podczas turniejów organizowanych średnio raz w miesiącu zawodnicy mogą się sprawdzić z kolegami z innych szkół. Pierwszy turniej miał miejsce w październiku.
Tam zawodnicy mieli okazję po raz pierwszy zagrać mecz na dużym boisku. Sprawdzanie optymalnych pozycji na boisku, nauka zasad oraz po prostu ogranie skutkowało wygraniem tylko jednego meczu i zajęciem 3 miejsca w tym turnieju. Ale kiedyś trzeba zacząć. 
 
W listopadzie odbył się drugi turniej. Chłopcy z naszej szkoły pewnie wygrali wszystkie swoje mecze zajmując pierwsze miejsce w turnieju. W klasyfikacji generalnej jesteśmy na drugim miejscu. 
Do końca rywalizacji pozostało 5 turniejów. Najbliższy już 20.02. 
 
Jakub Brzostowski
Aktualna tabela: