W czwartek 25 kwietnia zajęcia są odwołane z powodu akcji strajkowej. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla niewielkiej grupy dzieci w godz. 7.30 - 11.00.

PODZIĘKOWANIE
My - nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 80 w Poznaniu - serdecznie dziękujemy Rodzicom naszych uczniów, którzy okazują nam zrozumienie i wsparcie w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach. Przede wszystkim za dobre i mądre słowa, które podtrzymują nas na duchu.

Turniej piłki ręcznej

Chłopcy z klas 2 i 3 biorą udział w treningach piłki ręcznej „pod ręką i okiem” trenera Jakuba Brzostowskiego - nauczyciela wychowania fizycznego w naszej szkole. 
Podczas turniejów organizowanych średnio raz w miesiącu zawodnicy mogą się sprawdzić z kolegami z innych szkół. Pierwszy turniej miał miejsce w październiku.
Tam zawodnicy mieli okazję po raz pierwszy zagrać mecz na dużym boisku. Sprawdzanie optymalnych pozycji na boisku, nauka zasad oraz po prostu ogranie skutkowało wygraniem tylko jednego meczu i zajęciem 3 miejsca w tym turnieju. Ale kiedyś trzeba zacząć. 
 
W listopadzie odbył się drugi turniej. Chłopcy z naszej szkoły pewnie wygrali wszystkie swoje mecze zajmując pierwsze miejsce w turnieju. W klasyfikacji generalnej jesteśmy na drugim miejscu. 
Do końca rywalizacji pozostało 5 turniejów. Najbliższy już 20.02. 
 
Jakub Brzostowski
Aktualna tabela: