Turniej o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka

W poprzednią sobotę w hali OSiR Wola i OSiR Bemowo w Warszawie odbyła się druga edycja Turnieju o Puchar Prezesa PZPN 2019 w kategorii U-11. Zwyciężyła Akademia Piłkarska Reissa Poznań, którą dzielnie dowodził - uczeń klasy 5c - Jakub GrześkowiakW wielkim finale pokonali AS Stomil Olsztyn 3:1.

W nagrodę zwycięzcy poza wręczonym pucharem, medalami i upominkami, zostali również zaproszeni na mecz Reprezentacji Polski z Łotwą w Warszawie.

Warto dodać, że tego dnia Kuba świętował swoje urodziny. Myślę, że lepszego prezentu nie mógł sobie wymarzyć.
Również rodzice zawodników spisali się na medal, przybywając licznie na turniej. Po meczu finałowym wraz z pozostałymi zawodnikami zaśpiewali  kapitanowi "Sto lat!".

Jakub Brzostowski