UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA UCZNIA

Dnia 24 października 2016 roku odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na

uczniów Szkoły Podstawowej nr 80.

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10:00, w auli szkoły.

Po artystycznym występie klasy 3b, przygotowanym przez panią Lidię Matyję,

pierwszoklasiści  „zdali śpiewająco”  test wiedzy o szkole przeprowadzony przez starszych kolegów.

Następnie wygłosili uroczyście słowa ślubowania oraz zostali przez Pana Dyrektora

pasowani na uczniów.

Wręczone zostały im również pamiątkowe albumy, legitymacje szkolne oraz upominki przygotowane przez starszych kolegów.

Po oficjalnej uroczystości uczniowie wraz z wychowawczynią panią Lidią Kościelską udali się do sali na poczęstunek i świętowanie tego wydarzenia w gronie klasy.

Justyna Żukowska

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.