UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA UCZNIA

Dnia 23 października 2017 roku odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na

uczniów Szkoły Podstawowej nr 80.

Do tej uroczystości pierwszaki przygotowywani byli przez swoje wychowawczynie panią Ewę Szczepańską i panią Dorotę Pietrzyk od pierwszych dni września. Poznawali swoje prawa i obowiązki, zapoznali się z zasadami zachowania panującymi w szkole.

W tym wyjątkowym dniu naszym maluchom towarzyszyli rodzice, obecni na uroczystości byli dyrekcja szkoły, nauczyciele i starsi uczniowie.

Po artystycznym występie klasy 3c, przygotowanym przez panią Bronisławę Kaźmierczak,

pierwszoklasiści  „zdali śpiewająco”  test wiedzy o szkole przeprowadzony przez starszych kolegów.

Następnie wygłosili uroczyście słowa ślubowania w obecności Pocztu Sztandarowego Szkoły oraz zostali przez pana Dyrektora pasowani na uczniów.

Wręczone zostały im również pamiątkowe albumy, legitymacje szkolne oraz upominki przygotowane przez starszych kolegów.

Justyna Żukowska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.