Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

UWAGA ZMIANA SPOSOBU ZAMAWIANIA OBIADÓW W SZKOLE

            

               

              W związku ze zmianą firmy cateringowej prosimy o zapoznanie się z  umieszczoną informacją oraz z załączoną instrukcją w jaki sposób należy opłacić i zamówić obiady w szkole.

             Z uwagi na fakt, iż nowy sposób zamawiania i opłacania za obiady wymaga zarejestrowania się na stronie www. pyszoty.pl prosimy o rejestrację najpóźniej do piątku 10 marca, jeśli chcą Państwo zamówić obiad na poniedziałek 13 marca. W razie wątpliwości prosimy kierować wszelkie pytania na maila szkola@pyszoty.pl


Zamówienia można składać od 9 marca(czwartek) od godziny 9:00


Nowym dostawcą jest firma PYSZOTY.