UWAGA ZMIANA SPOSOBU ZAMAWIANIA OBIADÓW W SZKOLE

W związku ze zmianą firmy cateringowej prosimy o zapoznanie się z  umieszczoną informacją oraz z załączoną instrukcją w jaki sposób należy opłacić i zamówić obiady w szkole.

Z uwagi na fakt, iż nowy sposób zamawiania i opłacania za obiady wymaga zarejestrowania się na stronie www. pyszoty.pl prosimy o rejestrację najpóźniej do piątku 10 marca, jeśli chcą Państwo zamówić obiad na poniedziałek 13 marca. W razie wątpliwości prosimy kierować wszelkie pytania na maila szkola@pyszoty.pl

Zamówienia można składać od 9 marca(czwartek) od godziny 9:00

Nowym dostawcą jest firma PYSZOTY.