Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

VI WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

24 listopada 2016 roku odbył się etap szkolny VI Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych.

Przystąpiło do niego 16 uczniów z klas piątych i szóstych. Uczestnicy musieli odpowiedzieć między innymi na pytania dotyczące kierunków geograficznych, budowy układu pokarmowego człowieka, parków narodowych i roślin trujących.

Do etapu rejonowego zakwalifikował się uczeń, który zdobył co najmniej 75% punktów,

czyli 30 punktów- najbliżej tego wyniku była uczniowie klasy 6b - Marcjanna Smagała i Alan Jurga, których wynik okazał się nieznacznie niższy.

Joanna Biegańska