SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

VI WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

 

                     24 listopada 2016 roku odbył się etap szkolny VI Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych.

Przystąpiło do niego 16 uczniów z klas piątych i szóstych. Uczestnicy musieli odpowiedzieć między innymi na pytania dotyczące kierunków geograficznych, budowy układu pokarmowego człowieka, parków narodowych i roślin trujących.

Do etapu rejonowego zakwalifikował się uczeń, który zdobył co najmniej 75% punktów,

czyli 30 punktów- najbliżej tego wyniku była uczniowie klasy 6b - Marcjanna Smagała i Alan Jurga, których wynik okazał się nieznacznie niższy.

 Joanna Biegańska