UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

VI WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

24 listopada 2016 roku odbył się etap szkolny VI Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych.

Przystąpiło do niego 16 uczniów z klas piątych i szóstych. Uczestnicy musieli odpowiedzieć między innymi na pytania dotyczące kierunków geograficznych, budowy układu pokarmowego człowieka, parków narodowych i roślin trujących.

Do etapu rejonowego zakwalifikował się uczeń, który zdobył co najmniej 75% punktów,

czyli 30 punktów- najbliżej tego wyniku była uczniowie klasy 6b - Marcjanna Smagała i Alan Jurga, których wynik okazał się nieznacznie niższy.

Joanna Biegańska