VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia za nami

Przygotowania zaczęliśmy już od początku tygodnia. Uczniowie klas IV-VII przygotowali mnóstwo plakatów, które zostały powieszone na  każdym piętrze naszej szkoły. Dodatkowo na lekcjach matematyki uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie tabliczkę mnożenia.

W akcji wzięli udział uczniowie klas III - VII oraz pracownicy szkoły. Na każdym piętrze znajdowały się po trzy Komisje Egzaminacyjne, które podczas krótkich przerw egzaminowały uczniów. Natomiast podczas trwania długich przerw Komisje zmieniały się w Patrole Egzaminacyjne i odpytywały chętnych uczniów na świeżym powietrzu. Dodatkowo zostały powołane dwa Patrole Egzaminacyjne, które egzaminowały pracowników szkoły.Uczeń, który zdał bezbłędnie egzamin otrzymywał tytuł EXPERTA MT oraz magnes. W akcji wzięło udział 26 egzaminatorów oraz ok. 150 uczniów. Większość nauczycieli oraz pracowników szkoły, którzy poddali się próbie znajomości tabliczki mnożenia przeszli ją pozytywnie.

Oprócz Patroli Egzaminacyjnych i Komisji Egzaminacyjnej o godzinie 12 przeprowadziliśmy też Szkolny Konkurs Mistrz Tabliczki Mnożenia dla klas 3 - 4 oraz dla klas 5 -7 o godzinie 13.

Oto lista naszych wspaniałych komisji egzaminacyjnych: Aleksandra Waliszewska, Maria Szczepańska, Amelia Wojciechowska, Marta Słaboszewska , Julia Maćkowiak, Julia Świątek, Marta Biała, Zuzanna Stachowiak, Filip Wróblewski, Tomasz Grygiel, Aleksandra Deskur, Alicja Golka, Weronika Woźniak, Zuzanna Walkowiak, Aleksandra Marcinek, Wiktoria Czepulonek, Martyna Jęchorek, Sonia Michocka, Amelia Stanicka, Mikołaj Rembikowski, Jakub Gromadzki, Michał Nodżak, Julia Szwajca, Magda Kijak, Patrycja Madej, Wojciech Kamiński oraz patrol egzaminacyjny: Barbara Głów, Martyna Niedzielska.

Dziękujemy Wam za pomoc w przygotowaniu akcji.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie akcją oraz świetną zabawę:)

Do zobaczenia za rok!

Koordynatorzy lokalni:

Dorota Michniewska

Martyna Goślińska

Dominika Groberska

Zdjęcia można znaleźć tutaj.