SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

W lipcu i sierpniu polecam…

książki napisane przez Agnieszkę Chylińską, polską piosenkarkę i jurorkę programów „Mam talent” i „Mali giganci”.

„ Zezia i Giler”                                                                                                                                   

 „Zezia, Giler i Oczak”                                                                                                                        

„Zezia i wszystkie problemy świata”                                                                                               

Opowieści o ciepłej i dobrej rodzinie – niby zwyczajne, a jednak niezwykle głębokie, o tym,  że rzeczy dobre są czasem blisko nas, tylko trzeba się pilnie rozglądać. Mądre, wzruszające     i zabawne.

                                                                                                                                                        

„Labirynt Lukrecji”                                                                                                                           

Tajemniczy labirynt i dziewczynka, która postanowiła, że przestanie mówić. Pięknie ilustrowana baśniowa opowieść o Lukrecji i jej rodzicach mieszkających w starej kamienicy.  O jesiennej szarudze i wiosennym ociepleniu, o wyczekiwanych z niecierpliwością zagadkowych kopertach i tęsknocie za szczęściem.

Książki zostały zakupione z programu MEN Książki naszych marzeń”.

Książkowy mól:-)