Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W lipcu i sierpniu polecam…

mateuszek

 

książki Elwiry Lindo.  To siedem dowcipnie zilustrowanych opowiadań o niesfornym Mateuszku i jego zabawnych perypetiach w rodzinie i w szkole składających się na serię atrakcyjnych książek dla czytelników w każdym wieku.

MATEUSZEK,  MATEUSZEK I KŁOPOTY,  JESTEM SUPER-MATEUSZEK,  MATEUSZEK I TAJEMNE SPRAWKI,  MATEUSZEK W TRASIE,  GŁUPEK I JA, MATEUSZEK,  SEKRET MATEUSZKA

Książkowy mól