Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

WARSZTATY W OGRODZIE BOTANICZNYM

Uczniowie klas piątych ( kółko przyrodnicze) uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych w Ogrodzie Botanicznym. Były to złożone zajęcia- terenowe i  praktyczne. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób dokarmiać ptaki, aby im nie zaszkodzić; jak rozróżnić skrzydlatych przyjaciół; jakie gatunki zostają u nas, a jakie odlatują na zimę. Następnie uczniowie wykonali małe karmniki, do których z pewnością zajrzą skrzydlaci goście. Zajęcia były bardzo ciekawe, dopisała nam pogoda i dobre humory. Z pewnością wybierzemy się na kolejne spotkania z przyrodą.

Uczniowie z kółka przyrodniczego

Joanna Biegańska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.