WARSZTATY W OGRODZIE BOTANICZNYM

Uczniowie klas piątych ( kółko przyrodnicze) uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych w Ogrodzie Botanicznym. Były to złożone zajęcia- terenowe i  praktyczne. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób dokarmiać ptaki, aby im nie zaszkodzić; jak rozróżnić skrzydlatych przyjaciół; jakie gatunki zostają u nas, a jakie odlatują na zimę. Następnie uczniowie wykonali małe karmniki, do których z pewnością zajrzą skrzydlaci goście. Zajęcia były bardzo ciekawe, dopisała nam pogoda i dobre humory. Z pewnością wybierzemy się na kolejne spotkania z przyrodą.

Uczniowie z kółka przyrodniczego

Joanna Biegańska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.