SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

WARSZTATY W OGRODZIE BOTANICZNYM

                  Uczniowie klas piątych ( kółko przyrodnicze) uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych w Ogrodzie Botanicznym. Były to złożone zajęcia- terenowe i  praktyczne. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób dokarmiać ptaki, aby im nie zaszkodzić; jak rozróżnić skrzydlatych przyjaciół; jakie gatunki zostają u nas, a jakie odlatują na zimę. Następnie uczniowie wykonali małe karmniki, do których z pewnością zajrzą skrzydlaci goście. Zajęcia były bardzo ciekawe, dopisała nam pogoda i dobre humory. Z pewnością wybierzemy się na kolejne spotkania z przyrodą.

                                                                


Uczniowie z kółka przyrodniczego

                                                                              Joanna Biegańska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.