SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Warsztaty z doradztwa zawodowego "Mądrze zaplanuj swoją przyszłość"

W dniu 27.03.2019 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach z doradztwa zawodowego „Mądrze zaplanuj swoją przyszłość” organizowane przez Zespół Szkół Budowlano- Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu. W ramach projektu uczniowie wzięli udział w:

- wykładzie z zakresu doradztwa zawodowego dotyczący możliwości i form kształcenia po ukończeniu szkoły podstawowej (klasy gimnazjalne) i dalszej kariery zawodowej,

- prezentacji oferty kształcenia zawodowego w Technikum Budowlano- Drzewnym i  Branżowej Szkole I stopnia ,

- prezentacji klas ogólnokształcących (XXVIII LO- manager kultury oraz kryminologia i resocjalizacja),

- prezentacji warsztatów szkolnych (zapewniony transport na warsztaty szkolne oraz powrót na ul. Raszyńską ).

 

 

Zdjęcia  dostępne są  w albumie na szkolnym facebooku, a filmiki na Instagramie.

Album: https://www.facebook.com/pg/poznan.zsbd/photos/?ref=page_internal

Instagram: https://www.instagram.com/zsbdpoznan/

 

Marta Krajewska