UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

2 grudnia 2016 r. odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych. W naszej szkole przystąpiło do niego       10 uczniów. Do etapu rejonowego mógł zakwalifikować się każdy uczeń, który na etapie szkolnym otrzymał minimum 30 punktów na 40 możliwych.

Ten wynik osiągnęła Zofia Obara z klasy 6b.

Gratulacje!

24 lutego 2017 r., w Gimnazjum nr 6, odbył się etap rejonowy tego Konkursu.          Z ogromną radością informuję, że Zosia Obara zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

Katarzyna Małecka