Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Dnia 25 listopada 2016r. dziewięciu uczniów z piątych i szóstych klas sprawdziło swoje umiejętności polonistyczne podczas szkolnego etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Test składał się z różnych typów zadań otwartych i zamkniętych. Uczniowie musieli wykorzystać swoje doświadczenia czytelnicze wynikające z przeczytania lektury konkursowej. W tym roku była to powieść „Chłopcy z Placu Broni” Ferenca Molnara. Najlepiej z zadaniami poradzili sobie: Zosia Obara, Hubert Hundert, Marcysia Smagała i Julia Sikorska z klasy 6b.

Serdecznie gratuluję!

Aleksandra Ratajewska