Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Dnia 25 listopada 2016r. dziewięciu uczniów z piątych i szóstych klas sprawdziło swoje umiejętności polonistyczne podczas szkolnego etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Test składał się z różnych typów zadań otwartych i zamkniętych. Uczniowie musieli wykorzystać swoje doświadczenia czytelnicze wynikające z przeczytania lektury konkursowej. W tym roku była to powieść „Chłopcy z Placu Broni” Ferenca Molnara. Najlepiej z zadaniami poradzili sobie: Zosia Obara, Hubert Hundert, Marcysia Smagała i Julia Sikorska z klasy 6b.

 

Serdecznie gratuluję!

Aleksandra Ratajewska