SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

WYCIECZKA DO MUZEUM ROGALA KLASA 3b i 1a

Klasy 1a i 3b 4 listopada 2016 r. pojechały  do Muzeum Rogala, znajdującym się przy Starym Rynku. W bardzo zabawny i przystępny sposób pokazano dzieciom jak przebiega produkcja rogala świętomarcińskiego. Nawiązano do gwary poznańskiej. Dzieci z wielkim zaangażowaniem odpowiadały na pytania, a potem ubijały, wałkowały, smarowały, wykrawały i zawijały ciasto. Potem obejrzeliśmy opowieść o powstaniu naszego miasta, dowiedzieliśmy się skąd pojawiła się tradycja wypieku rogali. W międzyczasie zostaliśmy poczęstowani pysznymi rogalami. Wycieczka bardzo się wszystkim podobała.

Lidia Matyja

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.