Wycieczka do Muzeum Rolnictwa w Szreniawie

31 marca dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klasy 1a wybrali się                 na wycieczkę do Szreniawy na imprezę edukacyjną poświęconą tradycjom związanym        ze świętami wielkanocnymi.

W ramach imprezy dzieci brały udział w przedstawieniu o tematyce świątecznej, samodzielnie wykonały plamy wielkanocne, a także zwiedziły muzeum maszyn rolniczych      i zwierzęta wiejskie.

Dominika Kaczmarek

Agnieszka Kowalska

Lidia Kościelska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.