Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Języka Niemieckiego

W środę do szkoły dotarły dyplomy oraz nagrody dla uczniów naszej szkoły, którzy wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego: "Kennst du deutsche Marken, kennst du deutsche Fimen?"

 
Pierwsze miejsce ex aequo zajęły uczennice z klasy 7A: Aleksandra Marcinek i Weronika Hoff
 
Jury przyznało również dwa wyróżnienia dla uczennic z klasy 7B: Pauli Kanior i Marty Kaczmarek.
 
Nagrody za ciekawą realizację pracy konkursowej otrzymali uczniowie z klasy 8A: Marcin Siergiej, Mateusz Poczta, Mikołaj Hermann oraz Magda Kijak z klasy 7B
 
Dziękuję wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i życzę dalszych sukcesów. 
 
Deutschlehrerin :)