Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Języka Niemieckiego

W środę do szkoły dotarły dyplomy oraz nagrody dla uczniów naszej szkoły, którzy wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego: "Kennst du deutsche Marken, kennst du deutsche Fimen?"

Pierwsze miejsce ex aequo zajęły uczennice z klasy 7A: Aleksandra Marcinek i Weronika Hoff

Jury przyznało również dwa wyróżnienia dla uczennic z klasy 7B: Pauli Kanior i Marty Kaczmarek.

Nagrody za ciekawą realizację pracy konkursowej otrzymali uczniowie z klasy 8A: Marcin Siergiej, Mateusz Poczta, Mikołaj Hermann oraz Magda Kijak z klasy 7B

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i życzę dalszych sukcesów.

Deutschlehrerin :)