UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Wyniki szkolnego konkursu mitologicznego klas V

Mamy zaszczyt ogłosić wyniki Szkolnego Konkursu Mitologicznego klas V, który każdego roku odbywa się w Osiemdziesiątce. Dnia 27 maja 2019 roku piątoklasiści zmierzyli się z niełatwymi zadaniami związanymi ze starożytnymi wierzeniami. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o mitologii greckiej i jej ponadczasowości, rozwijanie zainteresowania uczniów kulturą antyczną, rozwijanie kreatywności oraz uświadomienie dzieciom, jaki wpływ na język współczesny ma mitologia. Serdecznie gratulujemy laureatom, którzy otrzymali nagrody książkowe, dyplomy oraz oceny celujące z języka polskiego. Oto oni:

I miejsce: Antoni Kruk,

II miejsce: Wiktor Grodzki,

III miejsce: Filip Bajon.

Zapraszamy tegorocznych czwartoklasistów do mitologicznych zmagań w przyszłym roku szkolnym.

Piotr Czapara

Aleksandra Ratajewska