UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Wyniki XVII Ogólnopolskiego Konkursu Fizyczno-Fotograficznego "Zjawiska fizyczne wokół nas"

Z radością informujemy, że Julia Dutkiewicz z kl. 7b oraz Mateusz Krawczyk z kl. 8b zdobyli wyróżnienie w XVII Ogólnopolskim konkursie fizyczno-fotograficznym "Zjawiska fizyczne wokół nas".  Uczniowie wykonali zdjęcia i prawidłowo opisali prezentowane na nich zjawiska: odbicia światła, rozproszenia światła podczas zachodu słońca, skraplania pary wodnej w powietrzu, czyli tworzenia się chmury oraz wrzenia wody. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszonych został ponad 850 zdjęć, wyłoniono 10 laureatów i dodatkowo przyznano kilka wyróżnień.

Aneta Waszkowiak