Wyróżnienie dla świetlicy w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

Dzieci z naszej świetlicy wzięły udział w konkursie pt.: „Poznań i okolice …miejsca warte zobaczenia” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 85 im. Kawalerów Maltańskich w Poznaniu. Każda z grup przygotowała zespołową pracę przedstawiającą najciekawsze, zdaniem dzieci, miejsca w naszym mieście i okolicy. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością i z wielkim zaangażowaniem zrealizowały swoje pomysły. Powstały trzy wyjątkowe dzieła, a praca wykonana przez najmłodszą grupę pierwszoklasistów zdobyła uznanie w oczach jury – Wyróżnienie w Konkursie. Grupa otrzymała dyplom oraz grę „Cortex”, która rozwija pamięć, refleks i logiczne myślenie, jednocześnie dając wiele pozytywnych emocji ze wspólnej zabawy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

W imieniu wychowawców świetlicy,
Ewa Nowak

Autorzy albumu „Piękne miejsca w Poznaniu” – uczniowie klasy 1a i 1b:

1. Pola Barańska
  2. Lena Błaszczyk