Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

XII KONKURS PLASTYCZNY „ZNAKI WIARY”

Uczniowie klas V i VI wzięli udział w XII Konkursie Plastycznym „ZNAKI WIARY” „Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu” (Dz 20,35) zorganizowanym przez Gimnazjum i Liceum im. Ks. Piotra Skargi w Szamotułach oraz Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II w Archidiecezji Poznańskiej.


Z wielką radością przyjęliśmy wyniki konkursu. Aż cztery osoby z naszej szkoły zostały laureatami w kategorii „Młodzik”


Weronika Hoff z kl. V jest zwyciężczynią konkursu – I miejsce!

Marcjanna Smagała z kl. VI zajęła II miejsce

Alicja Golka z kl. V oraz Anna Gadzińska z kl. VI otrzymały wyróżnienie.


Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 7 czerwca w Muzeum Zamku Górków w Szamotułach. Będzie ona połączona z otwarciem wystawy pokonkursowej.


Uczennicom serdecznie gratulujemy, tym bardziej, że zasięg konkursu to cała Wielkopolska!

 

                                                                                         Alina Muszyńska