Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

XII KONKURS PLASTYCZNY „ZNAKI WIARY”

Uczniowie klas V i VI wzięli udział w XII Konkursie Plastycznym „ZNAKI WIARY” „Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu” (Dz 20,35) zorganizowanym przez Gimnazjum i Liceum im. Ks. Piotra Skargi w Szamotułach oraz Dzieło Biblijne im. Jana Pawła II w Archidiecezji Poznańskiej.

Z wielką radością przyjęliśmy wyniki konkursu. Aż cztery osoby z naszej szkoły zostały laureatami w kategorii „Młodzik”

Weronika Hoff z kl. V jest zwyciężczynią konkursu – I miejsce!

Marcjanna Smagała z kl. VI zajęła II miejsce

Alicja Golka z kl. V oraz Anna Gadzińska z kl. VI otrzymały wyróżnienie.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 7 czerwca w Muzeum Zamku Górków w Szamotułach. Będzie ona połączona z otwarciem wystawy pokonkursowej.

Uczennicom serdecznie gratulujemy, tym bardziej, że zasięg konkursu to cała Wielkopolska!

Alina Muszyńska