Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

XIII Wielkopolski Konkurs Plastyczny „Znaki Wiary” „Obdarowani owocami Ducha” (por. Ga 5,22-23)

Uczniowie naszej szkoły obdarowani są niezwykłymi talentami plastycznymi! W kolejnym konkursie plastycznym „Znaki Wiary”, w którym uczniowie klas V i VI wzięli udział, udało się nam osiągnąć wielki sukces!

Weronika Hoff zajęła II miejsce

Aleksandra Marcinek III miejsce

Alicja Golka otrzymała wyróżnienie

Wszystkie trzy dziewczynki są uczennicami klasy VIa.

Konkurencja, jak zwykle w tym prestiżowym konkursie, była ogromna. Swoje prace plastyczne nadesłali uczniowie z 19 szkół z całej Wielkopolski. Tym bardziej gratulujemy dziewczętom.

14 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień. Miała ona miejsce w Muzeum Zamku Górków w Szamotułach. W tymże muzeum otwarta została pokonkursowa wystawa prac konkursowych. Z przyjemnością i wielką satysfakcją udało nam się odnaleźć na niej wystawione jeszcze trzy inne prace naszych podopiecznych: Aleksandry Deskur, Aleksandry Mielnik oraz Jakuba Kozłowskiego – także uczniów klasy VIa.

Alina Muszyńska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.