SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

XIII Wielkopolski Konkurs Plastyczny „Znaki Wiary” „Obdarowani owocami Ducha” (por. Ga 5,22-23)

Uczniowie naszej szkoły obdarowani są niezwykłymi talentami plastycznymi! W kolejnym konkursie plastycznym „Znaki Wiary”, w którym uczniowie klas V i VI wzięli udział, udało się nam osiągnąć wielki sukces!

                                     Weronika Hoff zajęła II miejsce

                                     Aleksandra Marcinek III miejsce

                                     Alicja Golka otrzymała wyróżnienie

Wszystkie trzy dziewczynki są uczennicami klasy VIa.

     Konkurencja, jak zwykle w tym prestiżowym konkursie, była ogromna. Swoje prace plastyczne nadesłali uczniowie z 19 szkół z całej Wielkopolski. Tym bardziej gratulujemy dziewczętom.

14 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień. Miała ona miejsce w Muzeum Zamku Górków w Szamotułach. W tymże muzeum otwarta została pokonkursowa wystawa prac konkursowych. Z przyjemnością i wielką satysfakcją udało nam się odnaleźć na niej wystawione jeszcze trzy inne prace naszych podopiecznych: Aleksandry Deskur, Aleksandry Mielnik oraz Jakuba Kozłowskiego – także uczniów klasy VIa.

 

                                                                                     Alina Muszyńska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.