Galeria portetów mam wykonanych przez uczniów znajduje się w zakładce GALERIA
Poznań, dnia 19 maja 2020 r.
Szanowni Rodzice,

przekazuję Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o powrocie dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze, w trakcie trwania pandemii COVID-19:

1.PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 80 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OKRESIE PANDEMII COVID-19
2. OŚWIADCZENIA RODZICÓW
3. ANKIETA

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów proszę o przesłanie zwrotne na adres poczty szkoły sp80poznan@gmail.com skanu ankiety i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub przygotowane dokumenty, w zaklejonej opisanej hasłem ŚWIETLICA kopercie proszę o wrzucenie do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.
Prosimy o przesłanie odpowiedzi do 25 maja 2020r
Dyrektor szkoły po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka na zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w szkole w czasie reżimu sanitarnego.
Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka na zajęcia w szkole w terminie późniejszym niż 1 czerwca, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Szkoły na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki. Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub wrzucić do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.

Aldona Rożnowska

Zakończenie "Bajkowych spotkań w bibliotece"

11 czerwca po raz ostatni w tym roku szkolnym odbyło się spotkanie z grupami przedszkolaków z przedszkoli nr 46 i 67 z cylku "Bajkowe spotkania w bibliotece". Tym razem było bardziej uroczyście w auli szkoły i spotkały się wszystkie grupy wspólnie. Nasi goście na początek spotkania mieli przyjemność obejrzeć przedstawienie "Na straganie" przygotowane przez grupę teatralną z osiemdziesiątki pod kierownictwem pani Ani Szymczak. Następnie nastąpiła część bardziej oficjalna - wręczenie grupom wszyskich prac wykonanych podczas spotkań w tym roku szkolnym oraz pamiątkowego dyplomu. Na koniec można było zjeść coś słodkiego i napić się wody.

Bardzo serdecznie podziękowania dla grup: Misiów, Jeżyków, Kotków, Sówek, Poszukiwaczy i Śmiałków za całoroczną współpracę! I zapraszam w przyszłym roku.

Zbigniew Macudziński