Zakończenie "Bajkowych spotkań w bibliotece"

11 czerwca po raz ostatni w tym roku szkolnym odbyło się spotkanie z grupami przedszkolaków z przedszkoli nr 46 i 67 z cylku "Bajkowe spotkania w bibliotece". Tym razem było bardziej uroczyście w auli szkoły i spotkały się wszystkie grupy wspólnie. Nasi goście na początek spotkania mieli przyjemność obejrzeć przedstawienie "Na straganie" przygotowane przez grupę teatralną z osiemdziesiątki pod kierownictwem pani Ani Szymczak. Następnie nastąpiła część bardziej oficjalna - wręczenie grupom wszyskich prac wykonanych podczas spotkań w tym roku szkolnym oraz pamiątkowego dyplomu. Na koniec można było zjeść coś słodkiego i napić się wody.

Bardzo serdecznie podziękowania dla grup: Misiów, Jeżyków, Kotków, Sówek, Poszukiwaczy i Śmiałków za całoroczną współpracę! I zapraszam w przyszłym roku.

Zbigniew Macudziński