ZAUROLANDIA

Dnia 11 czerwca dzieci z klas Ib i IIa odbyły podróż w czasie. W Rogowie na Pałukach, pomiędzy Gnieznem a Żninem odnalazły zwierzęta zamieszkujące Ziemię przed ponad 150 milionami lat. Wiernie odtworzone rekonstrukcje dinozaurów i innych wymarłych gadów wyglądały jak żywe. Oprócz nich dzieci poznały gady latające i morskie. Spacer trasą fascynującego parku zakończyły kupnem pamiątek.

Plac zabaw, armatki wodne, koparka i wiele innych ciekawych gier - zapewniły wesołą zabawę. Przed odjazdem weszliśmy do labiryntu. Nikt nie spodziewał się, że będzie tak skomplikowany. Wydostanie się z niego nie było łatwe. Wszystkim udało się odnaleźć wyjście i w komplecie wróciliśmy do szkoły.

Lubimy podróżować. Oby tak ciekawie spędzonych dni nie zabrakło podczas letnich wakacji.

Dorota Rydlewska, Lidia Matyja