SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

ZAUROLANDIA

 

Dnia 11 czerwca dzieci z klas Ib i IIa odbyły podróż w czasie. W Rogowie na Pałukach, pomiędzy Gnieznem a Żninem odnalazły zwierzęta zamieszkujące Ziemię przed ponad 150 milionami lat. Wiernie odtworzone rekonstrukcje dinozaurów i innych wymarłych gadów wyglądały jak żywe. Oprócz nich dzieci poznały gady latające i morskie. Spacer trasą fascynującego parku zakończyły kupnem pamiątek.

Plac zabaw, armatki wodne, koparka i wiele innych ciekawych gier - zapewniły wesołą zabawę. Przed odjazdem weszliśmy do labiryntu. Nikt nie spodziewał się, że będzie tak skomplikowany. Wydostanie się z niego nie było łatwe. Wszystkim udało się odnaleźć wyjście i w komplecie wróciliśmy do szkoły.

 Lubimy podróżować. Oby tak ciekawie spędzonych dni nie zabrakło podczas letnich wakacji.

 

 

                                                                                       Dorota Rydlewska, Lidia Matyja