Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

ZBIÓRKA SŁODYCZY DLA DOMU DZIECKA od 27 do 31 marca 2017r.

              

                Wzorem lat ubiegłych, w nadchodzącym tygodniu będziemy zbierać słodycze      dla naszych rówieśników z Domu Dziecka w Poznaniu przy ul. Pamiątkowej.


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej pięknej akcji dzielenia się słodkościami! Każdy cukierek, lizak, batonik, czekoladka czy  guma do żucia są mile widziane!


Od poniedziałku do piątku, codziennie każdą klasę odwiedzą uczniowie z koszyczkiem,         do którego będzie można włożyć przyniesione łakocie. 

   

Alina Muszyńska