UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Zbiórka słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka w Poznaniu

Podobnie jak w ubiegłych latach i w tym roku przeprowadziliśmy w naszej szkole świąteczną zbiórkę słodyczy dla wychowanków z Domu Dziecka przy ul. Pamiątkowej          w Poznaniu. I podobnie jak w latach ubiegłych nasi uczniowie nie zawiedli. Przez cały tydzień udało się nam zebrać wielką górę słodkości: czekolady, batoniki, cukierki, żelki,    gumy do żucia, chipsy i mnóstwo różnorodnych ciasteczek! Były też słodkie czekoladowe zajączki!

Całość zapakowaliśmy do 10 toreb - wypełnionych po brzegi! Przeprowadzona akcja zakończyła się więc pełnym sukcesem!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom. Wierzymy, że udało nam się podarować naszym rówieśnikom odrobinę radości na nadchodzące święta.

Alina Muszyńska

Katarzyna Małecka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.