Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Zbiórka słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka w Poznaniu

Podobnie jak w ubiegłych latach i w tym roku przeprowadziliśmy w naszej szkole świąteczną zbiórkę słodyczy dla wychowanków z Domu Dziecka przy ul. Pamiątkowej          w Poznaniu. I podobnie jak w latach ubiegłych nasi uczniowie nie zawiedli. Przez cały tydzień udało się nam zebrać wielką górę słodkości: czekolady, batoniki, cukierki, żelki,    gumy do żucia, chipsy i mnóstwo różnorodnych ciasteczek! Były też słodkie czekoladowe zajączki!

Całość zapakowaliśmy do 10 toreb - wypełnionych po brzegi! Przeprowadzona akcja zakończyła się więc pełnym sukcesem!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom. Wierzymy, że udało nam się podarować naszym rówieśnikom odrobinę radości na nadchodzące święta.

Alina Muszyńska

Katarzyna Małecka

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.