SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Zielona Szkoła - klasy 1-3

W dniach 27-30 maja dzieci z klas 1-3 przebywały na zielonej szkole we Wroniawach, Malowniczo położona miejscowość w pobliżu Wolsztyna posiada piękny pałac , w którym mieści się Dom Wczasów Dziecięcych.Uczniowie oprócz bardzo atrakcyjnych zajęć rekreacyjnych na terenie ośrodka ( m.in.gokartów) zapoznali się z historią pałacu i jego mieszkańców. Zwiedzali Muzeum Pożarnictwa w Rakoniewicach oraz Skansen Budownictwa Ludowego z wiatrakiem "kożlarzem", którego obrotowy mechanizm sami mieli okazję wypróbować. Będąc we Wolsztynie nie sposób pominąć wystawę parowozów.

Jeden z dni upłynął na spotkaniu z "Indianami". Dzieci poznały stroje, przedmioty i zwyczaje plemienne, wykonywały ozdoby z koralików,strzelały z łuku.
Uczniowie uczestniczyli w wielu konkursach oraz prawdziwym ,wieczornym ognisku, obowiązkowo z pieczeniem kiełbasek.
Zrelaksowani i zadowoleni wróciliśmy do zajęć szkolnych.
 
Zdjęcia do zobaczenia w zakładce Galeria.