Galeria portetów mam wykonanych przez uczniów znajduje się w zakładce GALERIA
Poznań, dnia 19 maja 2020 r.
Szanowni Rodzice,

przekazuję Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o powrocie dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze, w trakcie trwania pandemii COVID-19:

1.PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 80 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OKRESIE PANDEMII COVID-19
2. OŚWIADCZENIA RODZICÓW
3. ANKIETA

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów proszę o przesłanie zwrotne na adres poczty szkoły sp80poznan@gmail.com skanu ankiety i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub przygotowane dokumenty, w zaklejonej opisanej hasłem ŚWIETLICA kopercie proszę o wrzucenie do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.
Prosimy o przesłanie odpowiedzi do 25 maja 2020r
Dyrektor szkoły po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka na zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w szkole w czasie reżimu sanitarnego.
Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka na zajęcia w szkole w terminie późniejszym niż 1 czerwca, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Szkoły na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki. Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub wrzucić do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.

Aldona Rożnowska

Zielona Szkoła - klasy 1-3

W dniach 27-30 maja dzieci z klas 1-3 przebywały na zielonej szkole we Wroniawach, Malowniczo położona miejscowość w pobliżu Wolsztyna posiada piękny pałac , w którym mieści się Dom Wczasów Dziecięcych.Uczniowie oprócz bardzo atrakcyjnych zajęć rekreacyjnych na terenie ośrodka ( m.in.gokartów) zapoznali się z historią pałacu i jego mieszkańców. Zwiedzali Muzeum Pożarnictwa w Rakoniewicach oraz Skansen Budownictwa Ludowego z wiatrakiem "kożlarzem", którego obrotowy mechanizm sami mieli okazję wypróbować. Będąc we Wolsztynie nie sposób pominąć wystawę parowozów.

Jeden z dni upłynął na spotkaniu z "Indianami". Dzieci poznały stroje, przedmioty i zwyczaje plemienne, wykonywały ozdoby z koralików,strzelały z łuku.
Uczniowie uczestniczyli w wielu konkursach oraz prawdziwym ,wieczornym ognisku, obowiązkowo z pieczeniem kiełbasek.
Zrelaksowani i zadowoleni wróciliśmy do zajęć szkolnych.

Zdjęcia do zobaczenia w zakładce Galeria.