Galeria portetów mam wykonanych przez uczniów znajduje się w zakładce GALERIA
Poznań, dnia 19 maja 2020 r.
Szanowni Rodzice,

przekazuję Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o powrocie dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze, w trakcie trwania pandemii COVID-19:

1.PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 80 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W OKRESIE PANDEMII COVID-19
2. OŚWIADCZENIA RODZICÓW
3. ANKIETA

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów proszę o przesłanie zwrotne na adres poczty szkoły sp80poznan@gmail.com skanu ankiety i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub przygotowane dokumenty, w zaklejonej opisanej hasłem ŚWIETLICA kopercie proszę o wrzucenie do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.
Prosimy o przesłanie odpowiedzi do 25 maja 2020r
Dyrektor szkoły po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka na zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w szkole w czasie reżimu sanitarnego.
Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka na zajęcia w szkole w terminie późniejszym niż 1 czerwca, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Szkoły na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki. Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) lub wrzucić do skrzynki na korespondencję w przedsionku szkoły.

Aldona Rożnowska

ZWIERZĘTA NA LEKCJI PRZYRODY

Uczniowie klasy 5a uczestniczyli w lekcji przyrody, która różniła się od innych. Większość dzieci przyniosła do klasy swoje ulubione zwierzątka. Były chomiki, kawie domowe (świnki morskie), kot , gekon i psy, które podziwiać mogliśmy na szkolnym boisku. Zadaniem każdego ucznia było zaprezentowanie pupila, „podzielenie się” informacjami na temat jego zachowania, trybu życia, pielęgnacji, niezbędnego wyposażenia oraz sposobu odżywiania. Każdy właściciel zwierzątka odpowiadał na pytania, które nurtowały pozostałe osoby w klasie. Uczniowie podeszli do całej sprawy niezwykle profesjonalnie; było bardzo ciekawie i zabawnie. Taka nauka na wesoło!

Uczniowie klasy 5a

Joanna Biegańska- wychowawczyni, nauczyciel przyrody

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.