ZWIERZĘTA NA LEKCJI PRZYRODY

Uczniowie klasy 5a uczestniczyli w lekcji przyrody, która różniła się od innych. Większość dzieci przyniosła do klasy swoje ulubione zwierzątka. Były chomiki, kawie domowe (świnki morskie), kot , gekon i psy, które podziwiać mogliśmy na szkolnym boisku. Zadaniem każdego ucznia było zaprezentowanie pupila, „podzielenie się” informacjami na temat jego zachowania, trybu życia, pielęgnacji, niezbędnego wyposażenia oraz sposobu odżywiania. Każdy właściciel zwierzątka odpowiadał na pytania, które nurtowały pozostałe osoby w klasie. Uczniowie podeszli do całej sprawy niezwykle profesjonalnie; było bardzo ciekawie i zabawnie. Taka nauka na wesoło!

Uczniowie klasy 5a

Joanna Biegańska- wychowawczyni, nauczyciel przyrody

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.