Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

ZWIERZĘTA NA LEKCJI PRZYRODY

Uczniowie klasy 5a uczestniczyli w lekcji przyrody, która różniła się od innych. Większość dzieci przyniosła do klasy swoje ulubione zwierzątka. Były chomiki, kawie domowe (świnki morskie), kot , gekon i psy, które podziwiać mogliśmy na szkolnym boisku. Zadaniem każdego ucznia było zaprezentowanie pupila, „podzielenie się” informacjami na temat jego zachowania, trybu życia, pielęgnacji, niezbędnego wyposażenia oraz sposobu odżywiania. Każdy właściciel zwierzątka odpowiadał na pytania, które nurtowały pozostałe osoby w klasie. Uczniowie podeszli do całej sprawy niezwykle profesjonalnie; było bardzo ciekawie i zabawnie. Taka nauka na wesoło!

Uczniowie klasy 5a

Joanna Biegańska- wychowawczyni, nauczyciel przyrody

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.