Drodzy Ośmioklasiści !

Przed Wami pierwszy egzamin w życiu,
sprawdzający wiedzę i umiejętności zdobyte
w szkole podstawowej.
Życzymy aby uzyskane wyniki pozwoliły Wam
kontynuować naukę w wymarzonych szkołach,
rozwijać wiedzę i spełniać swoje pasje.

Powodzenia!
Dyrekcja szkoły i nauczyciele.

ZWIERZĘTA W KLASIE 6a

Uczniowie klasy 6a już drugi raz, uczestniczyli w lekcji przyrody, która różniła się od innych. Większość dzieci przyniosła do klasy swoje ulubione zwierzątka. Były chomiki, kawie domowe (świnki morskie), kot , gekon i psy( które podziwiać mogliśmy na szkolnym boisku).

Zadaniem każdego ucznia było zaprezentowanie pupila, „podzielenie się” informacjami      na temat jego zachowania, trybu życia, pielęgnacji, niezbędnego wyposażenia oraz sposobu odżywiania. Każdy właściciel zwierzątka odpowiadał na pytania, które nurtowały pozostałe osoby w klasie.

Uczniowie podeszli do całej sprawy niezwykle profesjonalnie; było bardzo ciekawie i zabawnie. Taka nauka na wesoło!

Uczniowie klasy 6a

Joanna Biegańska