Kutzner Natalia | wychowanie przedszkolne / oddział przedszkolny |
Wawrzyniak Katarzyna | wychowanie przedszkolne / oddział przedszkolny |
Ciesielska Zuzanna | edukacja wczesnoszkolna / wychowawczyni kl. 1a |
Czapara Justyna | wychowanie wczesnoszkolne / wychowawczyni kl. 2a |
Bobrowska Maria | edukacja wczesnoszkolna / język angielski / wychowawczyni klasy 2b |
Krawczak Magdalena | edukacja wczesnoszkolna / wychowawczyni klasy 3a |
Gmerek – Ochocka Maria | edukacja wczesnoszkolna / wychowawczyni klasy 3b |
Gajewska – Młynarczyk Marlena | edukacja wczesnoszkolna / wychowawczyni kl. 3o |
...... | ...... |
Barańska Katarzyna | doradztwo zawodowe / wychowanie fizyczne |
Barańczak Paulina | j.niemiecki |
Biegańska Joanna | przyroda/ biologia/ geografia/ wychowawczyni klasy 7a |
Chabowska Karolina | wychowanie fizyczne/ wychowawca 8a |
Chodnicka Natalia | j.angielski/ wychowawczyni klasy 5a |
Czapara Piotr | historia/ wiedza o społeczeństwie/ wychowawca kl. 6a |
Gattner Regina | fizyka |
Goślińska Martyna | informatyka/matematyka / wychowawca klasy 7o |
Ignor Beata | wychowawca świetlicy |
Klonowska Sara | edukacja wczesnoszkolna / język angielski |
Kwiatkowska Eliza | psycholog |
Kaźmierczak Bronisława | wychowawca świetlicy |
Kokot Aleksandra | rewalidacja |
Kokot Weronika | nauczanie języka polskiego jako obcego |
Kucharski Łukasz | j.polski/ etyka/ wychowawca klasy 5b |
Logai Nataliia | matematyka / wychowawca kl. 5o |
Łyskawińska Grażyna | technika |
Maciejewska Beata | wychowanie fizyczne |
Maciejewska Katarzyna | religia |
Macudziński Zbigniew | biblioteka |
Matyja Lidia | wicedyrektor szkoły / nauczanie języka polskiego jako obcego |
Michalak Sylwia | j.angielski/ wychowawczyni klasy 8b |
Muszyńska Alina | religia |
Nowak-Janaszewska Ewa | wychowawca świetlicy / kierownik świetlicy |
Dubel Alicja | wychowanie fizyczne |
Ostrowska Joanna | matematyka/ wychowawczyni klasy 4a |
Ratajewska Aleksandra | j.polski/ wychowawczyni klasy 7b |
Reut Ewelina | wychowawca świetlicy |
Ruszkowska Beata | plastyka/ wychowawczyni klasy 6o |
Schwarz Ewa | chemia / wychowawca klasy 8o |
Sobkowiak Natalia | muzyka |
Szymczak Anna | wychowawca świetlicy/ informatyka |
Śnieguła Tomasz | edukacja dla bezpieczeństwa |
Waliszewska Lidia | j.polski/ wychowawczyni klasy 4b |
Wardęcka Justyna | pedagog |