UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

„Sala zabaw”

W naszej szkole znajduje się sala – zwana „salą zabaw”, która jest jednym z ulubionych miejsc dzieci z oddziału przedszkolnego i nie tylko. W sali tej znajdują się piankowe klocki o różnych kształtach i rozmiarach, które pozwalają budować wieże, skomplikowane tory przeszkód. Możliwości stają się nieograniczone. Klocki piankowe wpływają pozytywnie na prawidłowy rozwój fizyczny dzieci, rozwijają motorykę, koordynację, utrzymywanie równowagi, a także umiejętność kreatywnego myślenia.

Dominika Kaczmarek

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.