Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

„SPRZĄTANIE ŚWIATA” W OSIEMDZIESIĄTCE

Jakość środowiska, w którym żyjemy to sprawa codziennych wyborów każdego z nas,        ale wszyscy możemy pomóc przyrodzie i swoim postępowaniem przyczynić się do poprawy jej stanu i funkcjonowania.

Dając dobry przykład  uczniowie i nauczyciele z Osiemdziesiątki włączyli się w akcję „Sprzątania świata”.

Nasza przygoda przebiegała na terenie szkoły  i terenach przyległych.

Dzieci i młodzież wyposażeni w rękawiczki ochronne i worki zbierali różne pozostałości ludzkiego bytowania, które zamiast do pojemników trafiły na drogi, trawniki i łąki.

Wszyscy uczestnicy solidnie wykonali swoje zadanie, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, że w czystym środowisku żyje się lepiej; można żyć, bawić się i podziwiać piękno przyrody.

To właśnie jej należy się szacunek i odpowiednie traktowanie, aby długo nam służyła i cieszyła nasze oczy.

Wszystkim pięknie dziękujemy za zaangażowanie, wysiłek i wspólną pracę                              w szczytnym celu.

Joanna Biegańska

Dorota Pietrzyk