Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

" Kacper i Emma- przyjaciele" - klasa 1b oraz grupa przedszkolna

 

       Klasa 1b oraz grupa przedszkolna wybrały się  19 stycznia 2018 roku do Multikina na film pt. " Kacper i Emma- przyjaciele". Przed seansem dzieci zapoznały się z pracą kina. Obejrzały zaplecze z projektornią, zobaczyły urzadzenia klimatyzacyjne. Zobaczyły na jakich nośnikach dawniej i dziś są przechowywane filmy, do czego służy ciężki fartuch zbudowany  z materiałów jak na kamizelki kuloodporne. Potem zobaczyły na czy polega obsługa klienta, zostały poczęstowane popcornem. Zadowolone i trochę zmęczone udały się na seans do sali kinowej. Nasza podróż odbyła się tramwajem. Niektórzy jechali tym środkiem lokomocji po raz pierwszy
 
                                                Lidia Matyja oraz Paulina Lauda
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.