Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży

Szanowni Państwo,
W dniu 11 maja br. pracownicy Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży organizują dwa wydarzenia:

• spotkania informacyjne dla rodziców dotyczące zasad rekrutacji do poznańskich liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia
  • testy preferencji zawodowych dla uczniów.

Informacja na ten temat znajdzie się na naszej stronie internetowej i profilu fb.

Zespół doradców Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży
Dorota Pałubicka
główny specjalista ds. doradztwa zawodowego - psycholog Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży
ul. Działyńskich 4/5 61-727