SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Dzień Chłopca w klasie 2b i 3a

Klasy 2b i 3a z okazji Dnia Chłopca wybrały się na Stadion Miejski. Wycieczka wzbudziła u uczniów duże emocje. Pan przewodnik zabrał nas na zaplecze stadionu abyśmy obejrzeli szatnie zawodników, pamiątkowe zdjęcia sławnych piłkarzy, salę rehabilitacyjną, kaplicę, saunę. Wszyscy zasiedliśmy w sali konferencyjnej aby móc się poczuć jak dziennikarze, potem dzieci mogły zasiąść przy stole konferencyjnym na miejscu trenera i zawodników. Największe emocje wzbudziła płyta stadionu. Zobaczyliśmy gdzie się siadają gospodarze, a na których trybunach goście. Pan przewodnik wyjaśnił jak należy zachowywać się podczas imprez sportowych i jakie zachowania są niedopuszczalne. na koniec wycieczki, wszyscy uczestnicy z wielkimi emocjami poszli do sklepu lecha, zeby kupić pamiątki. Zadowoleni wróciliśmy pieszo do szkoły. Dzień był bardzo udany a emocji wiele.


Lidia Matyja
Bronisława Kaźmierczak