Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Dzień Chłopca w klasie 2b i 3a

Klasy 2b i 3a z okazji Dnia Chłopca wybrały się na Stadion Miejski. Wycieczka wzbudziła u uczniów duże emocje. Pan przewodnik zabrał nas na zaplecze stadionu abyśmy obejrzeli szatnie zawodników, pamiątkowe zdjęcia sławnych piłkarzy, salę rehabilitacyjną, kaplicę, saunę. Wszyscy zasiedliśmy w sali konferencyjnej aby móc się poczuć jak dziennikarze, potem dzieci mogły zasiąść przy stole konferencyjnym na miejscu trenera i zawodników. Największe emocje wzbudziła płyta stadionu. Zobaczyliśmy gdzie się siadają gospodarze, a na których trybunach goście. Pan przewodnik wyjaśnił jak należy zachowywać się podczas imprez sportowych i jakie zachowania są niedopuszczalne. na koniec wycieczki, wszyscy uczestnicy z wielkimi emocjami poszli do sklepu lecha, zeby kupić pamiątki. Zadowoleni wróciliśmy pieszo do szkoły. Dzień był bardzo udany a emocji wiele.

Lidia Matyja
Bronisława Kaźmierczak