SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

Dzień Języków Obcych – 05.06.2019 – część niemieckojęzyczna

Od rana w naszej szkole było słychać język angielski i niemiecki....

Odważni aktorzy wystąpili w następującej kolejności:

Klasa 7 A – scenka sytuacyjna pt.:”Na lekcji języka niemieckiego”

Klasa 7 B – nauczyła audiencję dwóch nowych słów poczym zaśpiewała piosenkę „Auf der Mauer, auf der Lauer”

Klasa 8 A – przedstawiała skecz pt.:”Familie Müller”, zabierając nas w całoroczną podróż z niemiecką rodziną.

Klasa 8B zadbała o sprawne rozlewanie napoju chłodzącego Apferlschorle i poczęstunku. Również klasa 8B przeprowadziła quiz wśród uczniów i nauczycieli. Z pośród wszystkich poprawnych odpowiedzi nagrody rozlosowała Pani Dyrektor. Niektórzy, jak widać, wciąż nie mogą uwierzyć w swoje szczęście.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i ... well done! Gute Arbeit!

Eure Deutschlehrerin

 

Więcej zdjęć w zakładce GALERIA.