Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Dzień Języków Obcych – 05.06.2019 – część niemieckojęzyczna

Od rana w naszej szkole było słychać język angielski i niemiecki....

Odważni aktorzy wystąpili w następującej kolejności:

Klasa 7 A – scenka sytuacyjna pt.:”Na lekcji języka niemieckiego”

Klasa 7 B – nauczyła audiencję dwóch nowych słów poczym zaśpiewała piosenkę „Auf der Mauer, auf der Lauer”

Klasa 8 A – przedstawiała skecz pt.:”Familie Müller”, zabierając nas w całoroczną podróż z niemiecką rodziną.

Klasa 8B zadbała o sprawne rozlewanie napoju chłodzącego Apferlschorle i poczęstunku. Również klasa 8B przeprowadziła quiz wśród uczniów i nauczycieli. Z pośród wszystkich poprawnych odpowiedzi nagrody rozlosowała Pani Dyrektor. Niektórzy, jak widać, wciąż nie mogą uwierzyć w swoje szczęście.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i ... well done! Gute Arbeit!

Eure Deutschlehrerin

Więcej zdjęć w zakładce GALERIA.