UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

FESTYN RODZINNY

Rada Rodziców, nauczyciele SP 80 i klub Osiedlowy "Raszyn"

organizują na terenie SP 80

FESTYN RODZINNY

w dniu 26.05.2018(sobota) w godz. 10:00 - 13:00

W programie m.in.:

- występ zespołu dętego Collective Brass Band

- występy uczniów

- konkursy i pokazy

- rozgrywki w piłce nożnej

a także:

symultana szachowa, piłkarzyki, strzelnica, wizyta Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej i inne atrakcje .

ZAPRASZAMY!!!