UCZEŃ

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.

VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

FESTYN RODZINNY 2018

W sobotę 26.05.2018 odbył się na terenie SP80 kolejny Festyn Rodzinny, organizowany wspólnie przez Radę Rodziców, nauczycieli i Klub Osiedlowy Raszyn.

Na scenie odbywały się występy artystyczne i pokazy gimnastyczno-akrobatyczne. Aplauz wzbudziły dziewczynki z zespołu "Tancereczka"

Dodatkowych emocji dostarczyła wizyta wielkiego wozu Straży Pożarnej i pokaz szybkiego motocykla.

Były szachy, strzelnica, piłkarzyki, konkursy, olbrzymie bańki mydlane.....

Rodzice urządzili Fantoladę i kawiarenkę.

Było tłumnie, kolorowo, wesoło.

Na długo zapamiętamy gorący, słoneczny dzień majowy.

za rok!