SZKOŁA
UCZEŃ
RODZICE
Drodzy Rodzice,

            W związku z wydarzeniami mającymi miejsce w warszawskim Wawrze, chcielibyśmy Państwa uspokoić.  W naszej szkole pod czujnym okiem wychowawców, każde najmniejsze wydarzenie świadczące o konflikcie między uczniami zostaje konsultowane zarówno psychologiem, pedagogiem jak i psychopedagogiem. Wszelkie nieprawidłowości staramy się rozwiązywać na bieżąco. Przede wszystkim rozmawiać, organizować warsztaty, prowadzić mediacje między skonfliktowanymi uczniami i czuwać.
          Jednakże zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Prosimy zgłaszać nam wszelkie obawy, nieprawidłowości i podejrzenia w związku z zachowaniem Państwa dzieci, czy też kolegów, koleżanek, które        z Państwa dziećmi dzielą wspólny czas szkolny. W przypadku naszych Dzieci nadgorliwość jest jak najbardziej wskazana i nie ma błahych problemów. Nawet jeśli wg. Państwa nie są warte uwagi, zawsze należy się upewnić    i konsultować z kadrą szkolnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej i wychowawcami. Z pewnością przyczyni się to, do większej skuteczności naszych działań.

Kadra SP 80

W zakładce Dokumenty/Bezpieczna Szkoła do pobrania zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów.VIII FESTYN RODZINNY 25.05.2019
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook. Zobacz tutaj.

JEŻE W KLASIE 5a i 2c

 

Uczniowie klasy 5a i 2c gościli na swoich lekcjach niezwykłych gości- jeże europejskie i afrykańskie. Ich opiekunka i hodowca przeprowadziła pogadankę na temat: życia jeży, miejsc ich występowania, środowisk, w których żyją, pożywienia, zagrożeń, jakie czyhają na jeże europejskie, ochrony gatunkowej jeży europejskich i pierwszej pomocy dla tych ssaków.

Pani obaliła jeżowe mity i stereotypy, pozwoliła na głaskanie i przytulanie jeżowych maluchów i zaszczepiła projeżowe postawy wśród najmłodszych.

Uczniowie chcieli chociaż w pewnym stopniu zaspokoić jeżowe potrzeby i obdarowali zwierzaki zakupionymi przez siebie produktami: żwirkiem, siankiem, karmą i środkami dezynfekującymi.

Było bardzo ciekawie i wesoło; dzieci dobrze się bawiły, mamy nadzieję, że dla jeży wizyta w szkole była przyjemnością.

 

                                                                                      Joanna Biegańska

                                                                               Bronisława Kaźmierczak

klasy 5a i 2c

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.