Konkurs wiedzy o Poznaniu

Poznań

Drodzy Uczniowie, Szanowni Opiekunowie,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w niezwykłym wydarzeniu, które corocznie organizowane jest w naszej szkole. W roku szkolnym 2023/2024 po raz dwudziesty trzeci odbędzie się Drużynowy Konkurs Wiedzy o Poznaniu.  Do „Osiemdziesiątki” zapraszamy szkolne drużyny, które chcą spróbować swoich sił w konkursie. Uczestnicy, wzorem lat ubiegłych w określonym przez Komisję Konkursową czasie, będą wykonywać zadania w formie ustnej i pisemnej pozwalające na wykazanie się znajomością historii miasta Poznania, różnych ważnych miejsc i poznańskich ciekawostek oraz umiejętnością posługiwania się gwarą poznańską.

Zgłoszenie szkoły do konkursu prosimy kierować na adres e-mail: sp80.konkursy@gmail.com do dnia 20.12.2023 r. (szczegóły w regulaminie).

Konkurs rozpocznie się w piątek, 2 lutego 2024 r. w auli Szkoły Podstawowej nr 80 o godz. 11.00, a zakończy ok. godz. 13.00.

Za udział w konkursie przewidujemy dyplomy dla uczestników oraz nagrody. Ufamy, że z radością weźmiecie udział w naszym wydarzeniu. Z pewnością warto także potrudzić się dla własnej satysfakcji i zaprezentowania swoich umiejętności szerszemu gronu.

Regulamin konkursu do pobrania w zakładce STREFA KONKURSOWA.

Pozdrawiamy i zapraszamy!