Głosuj na projekt rejonowy
Boisko i plac zabaw przy SP80
5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

Pobierz pliki

PBO2020 - Jak głosować na nasz projekt?

1. Wejdź na stronę budzet.um.poznan.pl/glosowanie

2. Przejdź do projektów z kategorii: rejonowe - 5 - Grunwald Północ, Grunwald Południe, Stary Grunwald

3. Zaznacz projekt V.12 - Boisko i plac zabaw przy SP80 i przejdź do dołu strony i kliknij Oddaj swój głos

4. Wypełnij dane i jeszcze raz kliknij Oddaj swój głos

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Wielkopolskie Towarzystwo Matematyczne KANGUR zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych do udziału w XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. W roku 2018 konkurs przeprowadzony zostanie 15 marca.        W konkursie może wziąć udział każdy uczeń, który chęć uczestnictwa potwierdzi wpłatą 9 zł.
Od roku szkolnego 2017/2018 klasy siódme szkół podstawowych zgłaszamy w kategorii KADET.
Zgłoszenia do konkursu odbywają się u p.
Martyny Goślińskiej lub u nauczycieli matematyki, uczących w danej klasie. W klasach II-III zgłoszenia u wychowawcy.
TERMIN zgłoszeń – do
10 stycznia.