Mistrz Ortografii Klas 3

Dnia 24 kwietnia 2018 r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł Mistrza Ortografii Klas 3. Wzięło w nim udział  9-oro dzieci, po troje z każdej klasy.

Klasę 3A reprezentowali:           klasę 3B:                           klasę 3C:

- Maciej Bartkowiak         - Kornelia Adamska               - Jan Deskur

- Oliwia Czubek          - Nikodem Barełkowski       - Amelia Kopij

- Amelia Nieznalska         - Michał Kalinowski              - Amelia Nolewajka

Wszyscy uczestnicy konkursu z zaangażowaniem walczyli o pierwsze miejsce.

W skupieniu pisali zdania trudnego dyktanda oraz uzupełniali luki w wyrazach i uzasadniali pisownię.

Wyniki ortograficznych zmagań pozwoliły wyłonić zwycięzców.

Wyniki konkursu

I-wsze miejsce i tytuł Mistrza Ortografii zdobyli

- uzyskując jednakową liczbę punktów -

Kornelia Adamska i Nikodem Barełkowski z klasy 3b.

Wicemistrzynią Ortografiizajmując II miejsce - została

Amelia Kopij z klasy 3c.